Wynik testów ciążowych a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę u 20-latki
Witam,mam 20 lat robiłam 3 testy na dwóch testach wyszła druga kreska słaba A na trzecim teście wyszła mocniejszą dodam że dostałam miesiączka. Byłam u ginekologa na usg nie widział ciąży co mam robić czy mogę b6c w ciąży czy nie.

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
74 poziom zaufania
Dla pewności można oznaczyć poziom bhcg we krwi. W celu interpretacji wyniku powinna Pani udać się do ginekologa.