Jakie są szanse na rozwój ciąży?

Dzień dobry Ostatnia miesiączka miałam 06.06.18r. Staramy się z mężem o dziecko od dwóch lat. 09.07.18r wczoraj miałam wizytę u chiruga na usuniecie zeba 8. Miesiączka mi się spozniala Ale już tyle testów robiłam przez te dwa lata że nie chciałam robić sobie nadziei że tym razem się uda i ciągle myślałam o zabiegu jak bardzo się to boję. Wieczorem dzień przed zabiegiem pomyślałam że zrobię rano test jak dwie kreski idę do gin dowiedzieć się czy ciąża jak 1 kreska idę spokojnie na zabieg. Wyszła druga kreska nie tak intensywsna jak 1 ale dosc widoczna więc poszłam do lekarza jak się już dostałam lekarz powiedział że ma dla mnie dobre wiadomości wszystko wskazuje na ciążę lecz przy usg dopochowe ciąży nie widać. Powiedział pokazując obraz z usg że coś tu może się zaczynać Ale to jeszcze nic. Przepisał witaminy i za 4tyg na wizytę. Boję się że ciąża się nie rozwinie skoro nic lekarz nie widział nie było pęcherzyka i te az 4tyg czekania. Mam bóle brzucha raczej takie skurcze mówiłam o tym lekarzowi kazał brać witaminy i prowadzić tryb życia jak do tej pory.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Aby potwierdzić ciążę może Pani wykonać badanie poziomu bhcg we krwi. Poza tym powinna Pani zastosować się do rady lekarza prowadzącego, a w razie niepokojących objawów powinna Pani zgłosić się do lekarza.