Wykonane badania hormonalne a podejrzenie ciąży

Witam, 20.08. ostatnia miesiączka,19.09. zrobiłam test ciążowy- dwie kreski,23.09. bHCG- 781, 25.09. byłam u gin. i nic nie było widać, tylko kropkę, jak od szpilki. Okazało się, że mam za dużo męskich hormonów i lekarz zalecił Luteinę 4x2, Duphaston3x1 i kwas foliowy 5mg 3x1. 29.09. wynik bHCG - tylko 1075. Na początku miałąm silne kłócia w boku, w jajnikach, teraz lekkie skórcze. Kolejna wizyta u gin. za 3 dni. Czy powinnam się martwić?:(

Witam. Dynamika przyrostu poziomu betaHCG rzeczywiście jest zbyt niska, nie musi jednak świadczyć to o niepowodzeniu ciąży. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego i zgłosić się na wizytę kontrolną.