Wyniki badań a szanse na zdrową ciążę
Witam. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki 10.07.Cykle 28-30 dniowe. Od 21.08 nabrzmiałe, bolące piersi, nocne oddawanie moczu (do 3 razy).W dniu 25.08 - test ciążowy 2 kreski ; 27.08 - HCG-beta ilościowo 14662 mIU/ml ( 6-7 tydz ciąży).Doszedł ból brzucha i krzyża. 03.09 - wizyta u gin - Usg dopochwowe uwidoczniło pęcherzyk ciążowy 19,7mm oraz 5t5d-Brak pęcherzyka żółtkowego (pęcherzyk bardziej owalny).Mój gin nic nie powiedział kazał przyjść za 4 tyg.Czy jest szansa na zdrową ciążę.Pozdrawiam

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Z Pani opisu nie ma podstaw podejrzewać zaburzeń rozwoju ciąży, dlatego jak najbardziej jest szansa na jej prawidłowy rozwój.