Brak widocznego zarodka w USG w 5 tygodniu ciąży

Moj pierwszy dzien ostatniej miesiaczki 23/09/2014.Moj cykl trwa od 27-34.Z powodow bolow brzucha po lewej stronie i czasem na srodku mialam robione usg.Był tylko widoczny pecherzyk. W karcie ciazy jest napisane ze to 5 tydz. Z moich obliczen wynika ze 6 tyd.?Czy to normalne, ze nie bylo widac zarodka? badan krwii wyszlo, ze to wczesna ciaza, kolejne usg mam6.11.Czy w czasie ciazy wystepuje przezroczysty sluz, ktory na bieliznie zostawia zolte plamy, czy to plamienia?Bole nie zostaly wyjasnione

Aleksander Ropielewski

Zarodek można uwidocznić około 6 tygodnia ciąży, dlatego możliwe, że nie został zobrazowany. Nie mam możliwości oceny śluzu o którym Pani mówi. Możliwe, że są to plamienia jak i fizjologiczny śluz (obie sytuacje są normalne i nie są powodem do niepokoju).