Brak widocznego zarodka w USG w 5 tygodniu ciąży
Moj pierwszy dzien ostatniej miesiaczki 23/09/2014.Moj cykl trwa od 27-34.Z powodow bolow brzucha po lewej stronie i czasem na srodku mialam robione usg.Był tylko widoczny pecherzyk. W karcie ciazy jest napisane ze to 5 tydz. Z moich obliczen wynika ze 6 tyd.?Czy to normalne, ze nie bylo widac zarodka? badan krwii wyszlo, ze to wczesna ciaza, kolejne usg mam6.11.Czy w czasie ciazy wystepuje przezroczysty sluz, ktory na bieliznie zostawia zolte plamy, czy to plamienia?Bole nie zostaly wyjasnione

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Zarodek można uwidocznić około 6 tygodnia ciąży, dlatego możliwe, że nie został zobrazowany. Nie mam możliwości oceny śluzu o którym Pani mówi. Możliwe, że są to plamienia jak i fizjologiczny śluz (obie sytuacje są normalne i nie są powodem do niepokoju).