Czy brak zarodka na usg jest powodem do zmartwień?

Witam, 27.12. mialam ostatnia miesiaczke. 30 i 31.01 zrobilam testy - wyszly pozytywnie. 31.01 miałam pierwsze usg (nie bylo za bardzo nic widac, taki delikatny cien wielkosci ok.3 mm). Dzisiaj mialam drugie USG - 13 mm pecherzyk 3,5 mm cialko zolte. Zarodka brak... czy jest sie czym martwic? Lekarz twierdzi, ze wszystko idzie zgodnie z planem (dzisiaj napisal ze jest to ok.5-6 tydzien ciazy). Do tego mieszkam za granica, wiec moje mozliwosci jesli chodzi o wybor ginekologa sa ograniczone (ze wzgledu na brak komunikacji w j. angielskim). Z góry dziękuję za podpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze możliwe jest ze zbyt wcześniej jest na zobrazowanie zarodka, proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego