Brak echa serca u płodu

W tamten poniedzialek poszlam z szerokim usmiechem na usg ponad 8 tydzien wiec bedzie widac serdyszko myslalam...3 tyg wczesniej bylam na usg to bylo widac pecherzyk i cialko zolte...zarodek byl ale okazalo sie ze na tylko 6mm jest bez echa malenstwo :( lekarz kazal poczekac tydzien bo mozliwe ze to wczesniejsza ciaza ale nie podobalo mu sie tez cialko zolte mialo 10 mm jest za duze bardzo sie boje czy jest nadzieja

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli lekarz badający powiedział że jest nadzieja to proszę się nie załamywać, aczkolwiek znaczny odsetek ciąż we wczesnym okresie niestety obumiera lub ulega poronieniu. Proszę postępować wg zaleceń swojego lekarza.