Przeziębienie a wolne bicie serca u płodu

Witam obecnie jestem w 7tc i 4dni. Wczoraj podczas padania usg dopochwowego widoczny byl zarodek oraz cialko zolte. Lekarz stwierdzil wolne bicie swrca zarodka. Od tyhodnia jestem przeziebiona, okropny katar oraz kaszel bez goraczki. Lecze sie rutinoscorbinem oraz woda morska. Lekarz stwierdzil ze tak wolne tetno zarodka praz moje przeziebienie predzej czy później zakonczy sie poronieniem. Prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponują ponownie udać się do lekarza ginekologa. Warto jest także oznaczyć poziom Beta HCG.