Czy istnieje szansa na prawidłowy rozwój zarodka?

Zarodek ma 17 mm w 8 tyg i 4 dniu stwierdzono brak bicia serca, które już w 6 tyg biło 110 uderzeń/min. Mam poronić do dwóch tygodni, minął ponad tydzień i nic. Czy istnieje choć minimalne prawdopodobieństwo że serce nie biło tylko chwilowo, a zarodek się dalej rozwija?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że jeżeli lekarz nie byłby pewny to nie oznajmiłby takiej informacji. proponuję dla pewności ponownie udać się do lekarza ginekologa.