Czy możliwy jest prawidłowy rozwój zarodka?

Witam byłam dziś u lekarza stwierdził,że zarodek nie rozwija się prawidłowo, mam zrobić badania beta. Brak echa serca, zarodek ma 43 mm. Za tydzień mam zgłosić się do szpitala. Czy istnieje możliwość, że zarodek jeszcze się rozwinie i będzie wyczuwalne echo serca?

Lek. Tomasz Budlewski

Koniczna obserwacja i niestety nie da się przewidzieć. Nalezy być dobrej myśli