Brak widocznej owulacji w teście

Robie testy owulacyjne. Czy istnieje potrzeba robienia dalej testu gdy ten wykaże owulacje czy nie. Czy robić do końca tzn do okresu czy zakończyć z momentem pozytywnego testu i policzyć te dodatkowe dni. Test wykonuje ponieważ chce ustalić w jakich dniach jest u mnie owulacja.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli w przeciągu 5 dni w których wykonała Pani testy nie stwierdzono owulacji to proponuję udać się do lekarza ginekologa, po wykonaniu USG będzie można określić czy owulacja nastąpi w najbliższym czasie czy też nie.