Czy owulacja może wystąpić ostatniego dnia okresu?

Witam, czy jest możliwość mieć owulacje w ostatni dzień okresu ? Jakiś czas robie testy na owulacje w połowie cyklu i się sprawdzały w tym miesiącu dostałam okres po 28 dniach ale trwał tylko 2 dni nie 5 jak zawsze w 2 dzień zribiłam test na owulacje i wyszedł pozytywny. Dodam że współżyłam w tym dniu. Jaka jest szansa że owulacja mogła nastąpić?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że jest to możliwe. proponuje zgłosić się do ginekologa

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.