Brak wytrysku podczas stosunku

Witam każdy nasz stosunek trwa min1h lecz moj partner konczy rzadko.N poczatku podobalo mi sie lecz teraz,po ponad 3latach gdy widze ze On nie konczy jest mi zle i odbiera mi to ochote na seks.Pytałam,czy problem leży we mnie ale twierdzi ze nie wie czemu tak jest i nie jest to moja wina lecz jak ja mam myslec inaczej?staram się,przeszukuje fora internetowe,szukam porad lecz nigdzie nie moge uzyskac odpwiedzi.zaznacze ze gdy moj partner zadowala sie sam praktycznie zawsze konczy.ja mam22 on25lat

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z seksuologiem. Bez tego trudno będzie ustalić przycyznę braku wytrysku u Pani partnera.