Brązowa wydzielina po stosunku i ból podbrzusza

Mam problem w sylwestra 2013r odbyłam stosunek z moim chłopakiem i po nim pojawiła się brązowa wydzielina najpierw myślałam że to ta przed miesiączkowa lecz ma inną konsystencję jest lepka i ciągliwa :/ nie wiem co się dzieje to trwa już 2 tyg :( dodam że przy tym pojawiły się bóle (kłócia) mniej więcej w okolicy pęcherza :( Proszę o pomoc!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją. Nie można wykluczyć zaburzeń hormonalnych czy nadżerki. Ze względu na fakt, iż dolegliwości utrzymują się przez 2 tygodnie należy udać się na wizytę do lekarza ginekologa.