Brązowa wydzielina przed okresem i brak ostatniej miesiączki

Witam, Mam 23 lata, 3 miesiące temu tydzień po okresie występowała u mnie brązowa, bezzwonna wydzielina, żadnych bóli. 2 miesiące temu ta sama sytuacja, a w ostatnim miesiącu okres nie pojawił się wogóle. Dodam, że mam dużo stresu. Co może być przyczyną takich objawów ??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nagromadzenie stresu może być przyczyną braku krwawienia. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.