Ciemnobrązowa wydzielina zamiast miesiączki

3 miesiące temu zamiast okresu pojawiła mi się ciemnobrązowa wydzielina - trwała tyle ile okres. Postanowiłam jednak poczekać czy w następnym miesiącu mój problem się pojawi. Dostałam okresu normalnie więc przestałam się martwić. Miesiąc temu znów bez bóli pojawiła mi się brązowa wydzielina zamiast okresu. W tym miesiącu jest inaczej - następna miesiączka dopiero za pare dni, a ja już miałam 5 dniową brązową wydzieline, czasem z domieszką krwi. Co to może oznaczać? Za pare dni mam wizytę u gine.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do ginekologa.