Brązowa wydzielina z pochwy po skończonym okresie

w zeszłym tygodniu w srodę skonczył mi sie okres. po 2 dniach pojawiła mi sie brązowa wydzielina z pochwy, która trwa do dzis czyli juz 5 dni. Raz ta wydzielina jest bardziej brązowa prawie czarna raz jasno brązowa. Co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany kolor wydzieliny jest wynikiem podbarwienia krwią. Ponieważ jest Pani po miesiączce, właściwie możemy to uznać za krwawienie śródcyklowe. Takie natomiast wymaga konsultacji ginekologicznej pod kątem poszukiwania przyczyny.