Mam brązową wydzielinę zamiast miesiączki - czy to coś złego?

Witam, mam problem, w tym miesiącu dostałam miesiączkę, ale nie jest to normalna miesiączka jak co miesiąc. Jest to brązowa wydzielina podbarwiona krwią, myślałam że to okres, ale trochę mnie to niepokoi, bo nigdy czegoś takiego nie miałam tylko normalne krwawienia. Zapach tego też jest nieprzyjemny, w tym tygodniu idę do lekarza, ale strasznie się boję.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane objawy mogą sugerować infekcję bakteryjną pochwy. Jest to dosyć częsta przypadłość kobiet w wieku rozrodczym, ale wymaga leczenia.
Aby postawić jednoznacznie rozpoznanie konieczne jest wykonanie badania ginekologicznego i ewentualnych badań dodatkowych. Właściwe rozpoznanie pozwoli zastosować optymalne leczenie.

Proponuję skonsultować problem z ginekologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl