Brązowa wydzielina z pochwy w ciąży

Witam. Mam pytanie: współżyłam z partnerem 17 lutego, bez zabezpieczenia, lecz nie doszło do wytrysku. Obawiam się, że jestem w ciąży. 25 lutego zrobiłam test z krwi. Wynik to 0,1, a 6 marca dostałam tak jakby miesiączkę, ale mam je nieregularne. Wyglądała tak pierwszy dzień - brązowe plamienie, później 2 dni krwawienie, a przez kolejne 4 dni brązowe plamienie. Nie byłam przekonana co do tej miesiączki, więc zrobiłam kolejny test z krwi 18 marca i też wyszedł 0,1 i do dnia dzisiejszego robię nie przesadzając codziennie test ciążowy i wychodzi 1 kreska, a ja cały czas mam obawy, że jestem w ciąży. Czy jest możliwe, że te testy się myliły? Proszę o odpowiedź, za którą z góry dziękuję.

Witam serdecznie!
Tak licznie wykonane testy nie mogą się mylić. Domowe testy ciążowe dają wiarygodny wynik po 14 dniach od daty ostatniego ryzykownego zbliżenia. Testy z krwi są wiarygodniejsze i szybciej wykrywają rozwijającą się ciążę. Pozytywny wynik można uzyskać już po 8 dniach od zbliżenia. W Pani przypadku minął już miesiąc, a zatem testom można z całą pewnością zawierzyć.
Jednorazowa zmiana charakteru miesiączki nie jest niczym niepokojącym. Być może w poprzednim cyklu doszło do infekcji, przemęczenia, zmiany diety czy innych czynników wpływających na cykl hormonalny.
W obecnej sytuacji powinna Pani zaprzestać codziennego wykonywania testów i przestać się stresować. Jeżeli następna miesiączka będzie miala podobny charakter może Pani umówić się na wizytę kontrolną do swojego ginekologa.
Pozdrawiam.