Brązowe krwawienia a negatywne testy ciążowe

ostatni raz współżyłam dn.23.04 niestety musiałam zażyć tabletkę 72h po. Dostałam tydzień później krwawienia tak jak miesiączkę po tej tabletce, a wcześniej miałam okres od 17 do 21.04 cykl około 28dn. Planowo powinna się pojawić około 17, a była 7.06 wystąpiło normalne krwawienie , lecz teraz przy końcu krew jest taka brązowa. Robiłam testy ciążowe po planowanym dniu okresu wyszły negatywnie. Czy wszystko jest w porządku, to normalne? przy każdym okresie tak mam, ale nie tak dużo jak teraz.

Krwawienie po zastosowaniu tabletki po stosunku może być inne niż zwykła miesiączka. Jeżeli kolejne krwawienia będą nieprawidłowe- wskazana wizyta u ginekologa.