Brązowe krwawienia i ból brzucha

Witam, dostałam dziś miesiączki chociaż można mówić tu o lekkim brązowym krwawieniu które występuje u mnie po miesiączce. Od rana czekam na normalne krwawienie lecz do tej pory sie nie doczekałam. Do tego czuje że mój brzuch jest twardy i przy naciskaniu boli niczym zakwasy? Czy przez brak normalnej miesiączki mój brzuch jest taki twardy ? Najbardziej odczuwam to przy chodzeniu, podnoszeniu sie i leżeniu

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w takim przypadku zalecam konsultacje lekarską i wykonanie USG jamy brzusznej badz USG przezpochwowe. Pozdrawiam