Brązowe plamienia na kilka dni przed siedmiodniową przerwą przy Vibin Mini

Witam, od 7 miesiecy biore tabletki vibin mini. Od dwoch miesiecy tak na 2-3 dni przed siedmiodniowa przerwa pojawia sie brazowe plamienie. Od dwoch miesiecy biore tez Euthyrox 50. Czy to jest normalny objaw i czy zachowana jest ochrona antykoncepcyjna? Dziekuje

Magdalena StusiĹska

Jeśli bierze Pani leki zgodnie z zaleceniem skuteczność antykoncepcyjna powinna być zachowana. Wątpliwości najlepiej skonsultować pilnie z ginekologiem- wykluczy on np. zakażenie dróg rodnych jako przyczynę plamienia.