Brązowe plamienia po stosowaniu Vibin Mini

Jestem przy 4 op. vibin mini. Dostalam brazowego plamienia po 20 aktywnej tab.ktore trwalo niecale 3 dni, z naprawde minimalnymi sladami krwi. ( praktycznie samo brazowe plamienie)Teraz biore placebo i nic sie nie dzieje. Dodam ze ostatnimi razy mialam bardziej obfite . Czy jest to niepokojace? Czy z kolejnymi cyklami krwawienie z odst. moze sie roznic dlugoscia i wygladem od ostatnich? Prosze o szybka odpowiedz. Wzielam wszystkie tabletki ,nie wystapily wymioty itd. Pozdrawiam

Bez obaw. Nie musi pojawić się krwawienie w trakcie placebo. Jednakże jeśli krwawienia powtórzą się przy stosowaniu aktywnych tabletek (pod warunkiem bezpomyłkowego stosowania) - proszę zgłosić to lekarzowi.