Lekkie plamienia przy stosowaniu tabletek Vibin Mini

Witam. Mam 19 lat. Od pół roku biorę Vibin Mini. Okres mam zawsze przed zażyciem 4 tabletki placebo (a tabletkę kolejna zazywam o 16-17) Od jakiegoś czasu zauważyłam, że praktycznie nie mam okresu. Lekkie plamienie w pierwszy dzień i tak przez 3 dni.. Jakby go w ogóle nie było. Dlaczego tak jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Proszę udać się do ginekologa.