Jakie jest ryzyko ciąży po zażyciu Nervomix forte przy Vibin Mini?

Witam, podczas przyjmowania tabletek vibin mini placebo zażyłam raz 2n tabletki nervomix forte kilka dni potem po plamieniu miałam stosunek przerywany jakie jest ryzyko ciąży???

Lek. Tomasz Budlewski

istbieje ryzyko ciąży proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udac się do ginekologa