Wymioty po zażyciu Vibin Mini

Witam. Wczoraj po maksymalnie 2godzinach od wzieciu tabletki Vibin Mini zwymiotowałam. Tabletkę wzięłam tak jak normalnie o 20. Po zwymiotowaniu wzięłam kolejną z blistra (która powinna byc wzięta dzis) Stąd moje pytanie, czy jeśli chce skończyć branie rozowych tabletek o 1 dzień gdyż nie posiadam teraz zapasowego opakowania, to tabletki placebo również muszę skrócic? Czy mam je brać tak jak by nic się nie wydarzylo przez 7dni. Proszę o odpowiedź. Dzis będzie 4 dzień odkad zaczęłam to opakowanie

Aleksander Ropielewski

Proszę po skończeniu tabletek aktywnych przyjmować tabletki placebo przez 6 dni, a potem zacząć kolejne opakowanie.