Słabe plamienia podczas stosowania Vibin Mini

Od niedawna biorę tabletki antykoncepcyjne (vibin mini) jestem na pierwszym opakowaniu i dzisiaj wzięłam czwartą tabletkę placebo. Przez całe opakowanie miałam plamienia, które ustały około przedostatniej tabletki różowej i wczoraj, zgodnie z treścią ulotki, powinien zacząć mi się okres. Brzuch bolał mnie normalnie jak podczas okresu, natomiast plamienia są bardzo słabe, ledwo cokolwiek widać. Chciałam zapytac czy jest to normalne, czy cos jest nie w porządku?

Aleksander Ropielewski

Na początku stosowania antykoncepcji doustnej mogą się pojawiać tego typu zaburzenia cyklu, jednak nie jest to nic dziwnego. Oczywiście całkowitą pewnosć miałbym po przeprowadzeniu badania ginekologicznego.