Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brązowe upławy przy czwartym opakowaniu tabletek Vibin mini

Witam, czwarty miesiąc biorę tabletki antykoncepcyjne Vibin mini. Przy dwóch pierwszych opakowaniach nie miałam efektóe ubocznych, miesiączkę dostawałam równo drugiego dnia brania białych tabletek. W ubiegłym miesiącu wystąpiły u mnie brązowe upławy ostatniego dnia brania różowej tabletki, natomiast teraz (zostały mi jeszcze 3 różowe tabletki) znowu mam brązowe upławy. Zamierzam do ginekologa iść w przyszłym tygodniu, czy jednak powinnam teraz? Co oznaczają te upławy? Pozdrawiam.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy