Brak okresu po zażyciu pierwszego opakowania Vibin Mini

Czy możliwe jest że po pierwszym opakowaniu tabletek vibin mini nie wystąpi okres w czasie brania tych siedmiu tabletek? Czy jest sie czym nie pokoić? Bo dużo czytalam że jest to możliwe gdy sie bierze tabletki pierwszy raz.. Proszę o odpowiedz :)

Szanowna Pani!

Owszem , może się tak zdarzyć, że po pierwszym opakowaniu Vibin Mini nie wystapi krwawienie.Proszę się tym nie niepokoić tylko kontynuować antykoncepcję.

z poważaniem

Katarzyna Lewicka