Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznaczają plamienia podczas stosowania Vibin MIni?

Biorę tabletki Vibin Mini i jakiś czas temu pominęłam białe tabletki z opakowania żeby nie misiaczkowac bo wyjezdzalam z mężem nad morze. Gdy wzięłam pierwszą tabletkę z nowego opakowania zaczęłam mieć plamienia. Stawały się one coraz większe i na ta chwilę wygląda to jak normalna miesiączka. Trwa to już 9 dni. Nie wiem czy mam się udać do lekarza czy jeszcze chwilę to obserwowac. Dodam jeszcze że pominęłam ostatnią tabletkę różową że starego opakowania.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Łagodzenie bólu porodowego - oddychanie, relaks, poród rodzinny

Ból porodowy jest czasem bardzo trudny do zniesienia. Jak sobie z nim poradzić? Sprawdź, jak można naturalnie złagodzić przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk
78 poziom zaufania

Brak zastosowania przerwy między opakowaniami może skutkować wystąpieniem krwawienia w trakcie przyjmowania kolejnych tabletek. Jeżeli ten stan nie minie powinna Pani skonsultować się z lekarzem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy