Plamienia podczas 6. tabletki z nowego opakowania Vibin Mini

Witam biore tabletki vibin mini mój problem polega na tym,ze chciałam sobie opóznic okres wiec po zarzyciu wszystkich czerwonych, z nowego opakowania wziełam kolejna czerwoną nie robiłam przerwy, chodzi o to ,ze biore 6 tabletke z nowego opakowania i mam plamienia jako okres... tylko mniejszy ale trzeba nosic wkladkę, co mam zrobic w niedziele jade nad morze a jak nadal będzie trwać w co się mam zaopatrzeć tampony mini? Prosze o pomoc..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Modyfikacja przyjmowania tabletek może prowadzić do zaburzeń w postaci dodatkowego plamienia. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.