Delikatne plamienia przy stosowaniu tabletek Vibin Mini

Witam, biore Vibin Mini od roku. Zostaly mi 3 aktywne (rozowe) tabl do konca opakowania i dzis zauwazylam u siebie delikatne brazowe plamienie. Tabletki bralam regularnie, nie przyjmowalam zadnych lekow itd. Czy jest to normalne? Dodam, ze wydarzylo sie to po raz pierwszy, czy te tabletki sa dla mnie za slabe i nie trzymaja cyklu? Czy jestem zabezpieczona? Test ciazowy wykonalam po 18 dniach od stosunku i wyszedl negatywny. prosze o szybka odpowiedz poniewaz nie wiem co dalej robic, pozdrawiam

Piotr Pilarski

Jednorazowy taki epizod nie wymaga zmiany tabletek. Jeśliby to się powtórzyło to należy rozważyć taką ewentualność. Zabezpieczenie działa nadal.

Pozdrawiam.