Brązowe plamienia na przełomie 7-8 tygodnia ciąży

Witam serdecznie jestem w ciąży na przełomie 7-8 tyg. , wczoraj wieczorem miałam plamienie koloru brązowego na bieliźnie wieczorem , bez żadnego bólu ani skurczów ,czy powinnam skontaktować się z lekarzem za 5 dni mam umówioną wizytę ,biorę luteinę 50mg i kwas foliowy , dziękuję za odpowiedz Elżbieta

Szanowna Pani!

Wydaje mi się ,że powinna Pani od razu skontaktować się z Pani ginekologiem ,gdyż plamienie nie powinno się pojawić.'

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka