Brązowe plamienia przed miesiączką a starania o dziecko bez rezultatu

Witam, mam 25 lat i od ponad roku staramy się z mężem o dziecko, niestety bez rezultatu. Od paru lat mam zawsze pare dni przed miesiączka brazowe plamienia, dopiero ostatnio zaczelam o tym czytac i mysle ze moze byc to niski poziom progesteronu i dlatego nie moge zajsc tez w ciaze. Dodam ze plamienia zaczynaja sie 2-3 dni przed miesiaczka. Okres trwa ok 4-5 dni ale kolejne 2 dni mam jeszcze plamienia. Proszę o odpowiedz co to moze byc

Witam,
aby potwierdzić zaburzenia stężenia tego hormonu należałoby w odpowiednim dniu cyklu wykonać badania laboratoryjne.
Powinna Pani zgłosić się do ginekologa na badanie.
Aczkolwiek plamienie przed i po krwawieniu miesiączkowym jest zwykle zjawiskiem prawidłowym.

Pozdrawiam,