Brązowe plamienie przed miesiączką a starania o ciążę i stan po łyżeczkowaniu

Witam. Jestem po łyżeczkowaniu na skutek ciąży bezzarodk. 1. miesiączka przyszła po 3 tyg. Kolejny okres poprzedzały 3-dniowe brązowe plamienia i po krwawieniu również były plamienia przez kilka dni. Teraz jestem przed 3. miesiączką (27dc) i od dwóch dni znowu plamie. Po 1. cyklu rozpoczęliśmy z mężem starania o dziecko, ale bez rezultatu, dziś zrobiłam test, póki co-negat. Usg po zabiegu w normie, owulacja też, cykle 28-30 dniowe. Czy to normalne, czy powinnam się martwić? Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co nie ma powodów do niepokoju. Jeśli jednak takie plamienia będą się powtarzać, sugeruję konsultację ginekologiczną.