Brązowe plamienie przed miesiączką a starania o ciążę i stan po łyżeczkowaniu
Witam. Jestem po łyżeczkowaniu na skutek ciąży bezzarodk. 1. miesiączka przyszła po 3 tyg. Kolejny okres poprzedzały 3-dniowe brązowe plamienia i po krwawieniu również były plamienia przez kilka dni. Teraz jestem przed 3. miesiączką (27dc) i od dwóch dni znowu plamie. Po 1. cyklu rozpoczęliśmy z mężem starania o dziecko, ale bez rezultatu, dziś zrobiłam test, póki co-negat. Usg po zabiegu w normie, owulacja też, cykle 28-30 dniowe. Czy to normalne, czy powinnam się martwić? Dziękuję i pozdrawiam

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Póki co nie ma powodów do niepokoju. Jeśli jednak takie plamienia będą się powtarzać, sugeruję konsultację ginekologiczną.