Brązowe plamienia u 23-latki

miesiac temu 28.07 dostalam normalny okres ktory trwal 6 dni. po tygodniu od zakonczenia okresu na bieliźnie pojawil sie śluz zabarwiony na brązowo i utrzymywal sie przez 5 dni (krwawienie śródcykliczne lekarz powiedzial) 7.09 na bieliźnie znów zauważyłam troche brazowego sluzu z krwawymi nitkami zamiast spóżnionego okresu :( trwalo to 2 dni. to nie ciąża, robiłam test. w mojej rodzinie byl juz rak szyjki macicy( babcia) i mięśniaki co skonczylo sie wycięciem macicy (mama). pomocy !!!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy, tj. krwawienia śródcyklowe bez wątpienia wymagają dokładniejszej diagnostyki. Tym bardziej, że w Pani rodzinie występowały schorzenia narządu rodnego. Sugeruję zatem wykonanie USG dopochwowego oraz klasyczne badanie ginekologiczne.