Brązowe plamienie a mięśniaki macicy

Bylam na silowni i po niej zauwazylam ze plamie na brazowo, dwa dni nie bylam na silowni i nic sie nie dzialo. Dodam ze mam miesniaka jedynie stwierdzonego bez rozmiarow. Pierwsze plamienia bylo w 13 dniu po okresie, moze byl to powod owulacji ale teraz jest juz 16 dzien wiec chyba za pozno i za dlugo. Prosze o jakas informacje.

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z ginekologiem, bez przeprowadzenia badania ginekologicznego trudno jest mi stwierdzić jaka może być przycyzna plamienia powysiłkowego.