Brązowe plamienie i ból brzucha w 8 tygodniu ciąży

Witam Jestem w 8 tygodniu ciąży wczoraj byłam na wizycie u ginekologa i ciąża rozwija się prawidłowo, jednak po 2h od badania dostałam brązowego plemienia i odczuwam bóle brzucha i bardzo się martwię. Co to może oznaczać?

Pytanie czy nadal trwa plamienie, jeśli trwało krótko po samej wizycie - to normalne po badaniu ginekologicznym. jeśli się utrzymuje dłużej niż 1 dzień - może wynikać już np z niedomogi progesteronu