Brązowe plamienie przypominające końcówkę okresu a możliwość ciąży pozamacicznej

Witam,mam 18 lat,ostatnią miesiączkę miałam 27 stycznia,do zbliżenia doszło pare razy ale zawsze było zabezpieczenie,robiłam test ciążowy trzy razy,ostatni wczoraj,ale każdy był negatywny.Od soboty krwawię,ale jest to krew brązowa,przypominająca bardziej końcówkę okresu,nigdy tak nie miałam,naczytałam się dużo o ciąży pozamacicznej i się strasznie boję.W moim życiu jest dużo stresu i lęku,czasami imprezuję i jest też alkohol.Od 9 marca biorę antydepresanty - seronil.Co się dzieje?

Problemem prawdopodobnie jest depresja, nieunormowany tryb życia i prawdopodobnie zaburzenia hormonalne. Dlatego proponuję zgłosić się do ginekologa w celu wyjaśnienia przyczyny plamień z dróg rodnych., wykonania badania USG narządu rodnego i badań hormonalnych. Negatywne testy ciążowe wykluczają istnienie ciąży pozamacicznej.