Brązowe przebarwienia po zadrapaniu skóry

Latem miałem kraksę na rowerze, i niegroźne zdrapania naskórka. Jednak po zagojeniu pozostały na nodze brązowe jakby sine przebarwienia. Smarowałem to "cepanem" ale niewiele pomogło. Blizny te są jako przebarwienia nie zgrubienie skóry. Z góry dziękuję za odpowiedz

Dzień dobry,

Proszę się udać na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Na tego rodzaju przebarwienia zazwyczaj stosuje się zabiegi laserem (Fraxel, Q-switch, eCO2).

Pozdrawiam serdecznie.