Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brązowe upławy - zakażenie czy podrażnienie?

Mam 16 lat, miesiączkuję od 3 lat (wciąż nieregularnie). Jednakże to nie jest teraz dla mnie ważne. Problemem są brązowe, brzydko pachnące (pomimo dużej higieny okolic intymnych) upławy, występujące od dwóch dni. Nie współżyję. Jedynie zabawy oralne i tego typu rzeczy. Mogło dojść do jakiegoś zakażenia? Czy to zwykłe podrażnienie? Postanowiłam, że jeśli przez tydzień nie przejdą, to wykupię sobie jakieś leki na tego typu dolegliwości. Czy potrzebna jest wizyta u lekarza?
 

KOBIETA, 15 LAT ponad rok temu

Podróż samolotem w czasie ciąży

Czy kobieta w ciąży może podróżować samolotem? A jeśli tak to, w którym trymestrze jest to najbezpieczniejsze? Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Witam serdecznie.
Brązowa wydzielina o nieprzyjemnym zapachu może być objawem stanu zapalnego dróg rodnych. Wymaga to konsultacji oraz włączenia odpowiedniego leczenia. Takie stany zapalne nieleczone mogą w przyszłości skutkować problemami z zajściem w ciążę.
Poza tym podczas wizyty lekarskiej należy poruszyć temat nieregularnych miesiączek. Przez pierwsze dwa lata miesiączki mogą być nieregularne. Jednak po tym czasie powinno to ulec normalizacji. A tak nie jest w Pani przypadku.
Pozdrawiam
 

Specjalista chorób wewnętrznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy