Brązowy śluz po krwawieniu z odstawienia

krwawienie z odstawienia dostałam 4 dnia przerwy jak zawsze i wzystko byloby ok gdyby nie to że ono sie nie kończy teraz mam jakis brązowy śluz nie jakis nadmierny głównie go widzę podczas zalatwiania się,ważne możebyć też to ze wkręciłam sobie że jedna tabletka sie nie wchlonełą i wziełam jedną z dodatkowego blistra (czyli wzielam 22 zamiast 21),moje krwawienie normalnie trwa 7 dni z czego 3 pierwsze to krew a pożniej plamienie ale teraz jest 8 dzień i nadal to mam,czy mam zachowana ochrone??

Renata GrzechociĹska

Witam.
Przyczyną plamień może być jak sama Pani zauważyła zachwianie gospodarki hormonalnej. Nie wiem w jakim dniu ostatniego cyklu ta jedna tabletka się nie "wchłonęła",aby skuteczność była zachowana należy przyjąć pierwszą tabletkę z nowego opakowania w pierwszym dniu cyklu.
Pozdrawiam