Brązowy śluz po stosunku u 24-latki

Witam, współżyłam wczoraj z narzeczonym (z prezerwatywą), dzisiaj pojawił się brązowy/ zabarwiony krwią śluz. Ostatnie okres miałam 7 stycznia i trwał do 12 stycznia. Cykl średnio trwa 31-32 dni. Jaka może być przyczyna. Dodam, że 2 stycznia byłąm u ginekologa na wizycie kontrolnej i nie stwierdził żadnych nieprawidłowości (m.in nadżerek).

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć infekcyjnego podłoża dolegliwości. Jeśli niepokojące objawy powtórzą się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.