Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 6 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brązowy śluz podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam,zaczelam stosowac 1-wsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych,przez ten czas mialam codziennie plamienia.w czwartek skonczyłam pierwszy blister i na nastepny dzien na wieczor pojawiło sie lekkie krwawienie.dzisiaj rano(sobota)wystepuje nadal ten skąpy brązowy sluz jaki towarzyszły mi przez cały cykl.czy jest to krwawienie z odstawienia czy kontynuacja plamien jakie mialam w tym miesiacu?kochalam sie z chlopakiem po "siódmej"tabletce,pierwsza wzięłam w 1dzien okresu.nie bralam antybiotykow
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Jeśli stosuje Pani tabletki bezbłędnie, ochrona antykoncepcyjna jest zachowana. Dodatkowe plamienia, zwłaszcza podczas pierwszych 3 miesięcy stosowania antykoncepcji hormonalnej nie są powodem do niepokoju. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z ginekologiem prowadzącym.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy