Brązowy śluz podczas stosowania tabletek hormonalnych

pierwszy raz biorę tabletki anty, 5 marca dostałam okres, trwał 6-7 dni, obfity, bolesny, jak zawsze. jednak cały czas mam brązowy śluz, jest go niewiele, ale jest. tabletki biorę bo wykryto u mnie torbiela 6cm na jajniku. ostatni stsounek 5 lutego z prezerwatywa, nic się z nia nie stało. mialam robione usg 16 lutego. test równiez robilam i wyszedł negatywny. mam się czego obawiac?

Plamienia podczas pierwszych 3 miesięcy stosowania tabletek nie są powodem do niepokoju. Jeśli stosuje Pani tabletki prawidłowo, ochrona antykoncepcyjna jest zachowana. Odnośnie torbieli i stosowania doustnej antykoncepcji, proszę skonsultować się ze swoim ginekologiem.