Brodawka na podeszwie stopy

Witam mam na podeszwie stopy jakby brodawka,dookoła niej stwardnienie,które jest bolesne przy chodzeniu.Sporo lat temu wbiło mi sie w te miejsce szkło,które zostało wyjęte.Czy można to w jakiś sposób usunąć?Do jakiego lekarza mam się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu lekarz określić najbardziej odpowiednie postępowanie.