Brodawki w okolicach intymnych i czarna skóra po Scholl

witam posiadam brodawki w okolicach intymnych zastosowalem spray sholl i po jednym zdniu zrobily sie czarne czy to normalne ? pozdrawiam

Dwa dni temu pytał Pan, czy zastosować ten spray. Odradziłem, ale Pan wiedział lepiej. Oczywiście, miał Pan prawo mieć własne zdanie. Jak się wygoi, proszę pójść do dermatologa, nie leczyć się samodzielnie.