Brodawki z boku klatki piersiowej

Dzień dobry nie mam sutków natomiast przeraża mnie to że brodawki są prawie przy boku klatki piersiowej. Z lewej do prawej ma 3 cm i z góry na dół 2 cm (otoczka z brodawką) a czasem ma 1 cm. Proszę o pomoc co to moze być i czy pompka do powiększenia piersi da coś

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu wnioskuję, że jest to anomalia rozwojowa i ew. leczenie to operacja plastyczna. Aby jednak ocenić czy jest ona możliwa w Pani przypadku należy skontaktować się z chirurgiem.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski