USG w piątym tygodniu ciąży
Bylam na usg w piatym tygodniu ciazy lekarz widzial tylko pecherzyk. Zrobil badania krwi i kaze czekac na kolejne usg? Czy tak powinno byc?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Tak, jest jeszcze za wcześnie, aby lekarz mógł ocenić ew. nieprawidłowości. Pierwsze badanie USG ciąży które może wykryć ew. nieprawidłowości powinno się wykonać w 11-13 tygodniu.
Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski