Choroba bostońska w 10 tygodniu ciąży

witam jestem w 10 tc moj syn 4 letni zalapal chorobe bostonska.prawdopodobnie mnie tez juz lapie.Boje sie o dziecko jakie moga byc konsekwencje co robic? sie

Aleksander Ropielewski

Niestety nie ma sposobu ochrony płodu przed ewentualnym zakażeniem wirusem coxackie. Jedyne co może Pani zrobić to wykonywać regularnie badania USG w ciąży i poinformować lekarza o potencjalnym zakażeniu i ew. uszkodzeniu płodu.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski